20-lecie Stowarzyszenia!

SAKSAPKoleżanki i Koledzy! W tym roku mija 20 lat od założenia Stowarzyszenia Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Statut został zarejestrowany w Sądzie Wojewódzkim w Warszawie w dniu 30 kwietnia 1993 r.,  Komitet Założycielski tworzyli: Paweł Banaś, Marek Góra, Marek Haliniak, Jarosław Kaźmierski (przewodniczący) i Mirosław Marek. Pierwszym Prezesem został wybrany Władysław Stasiak.

Z okazji tej rocznicy Zarząd Stowarzyszenia oraz Dyrektor Krajowej Szkoły Administracji Publicznej serdecznie zapraszają wszystkich absolwentów Szkoły oraz słuchaczy na spotkanie – przyjęcie koktajlowe, które odbędzie się 22 czerwca 2013 r. w KSAP, ul. Wawelska 56. Rozpoczniemy o godz. 17.00 w Auli dyskusją dotychczasowych Prezesów na temat: Po co nam Stowarzyszenie? Następnie rozmowy będziemy mogli kontynuować przy lampkach wina i kuflach piwa oraz różnych przekąskach do późnych godzin wieczornych.

Z założenia nie jest to ani uroczysta akademia, ani wystawne przyjęcie – po prostu okazja do spotkania w szerszym gronie, dlatego proponujemy ubiór smart casual i mamy nadzieję na liczny udział zarówno absolwentów, jak i słuchaczy (nie trzeba być członkiem Stowarzyszenia, choć oczywiście nowe zapisy są mile widziane 🙂

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 9 czerwca br. poprzez wpisanie imienia i nazwiska na stronie http://www.doodle.com/8pagx38qquz86kbh Jest to bardzo ważne z uwagi na konieczność oszacowania liczby uczestników na potrzeby cateringu.

Pozdrawiamy
Zarząd SAKSAP