Klub Dyskusyjny SA KSAP

Stowarzyszenie Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej z wielką przyjemnością zaprasza na pierwsze spotkanie Klubu Dyskusyjnego, które odbędzie się w dniu 17 października o godzinie 17.15 w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Będziemy rozmawiać o książce „Gorący, płaski i zatłoczony” Thomasa Friedmana.

Powstanie KD jest próbą stworzenia miejsca, w którym osoby odpowiedzialne za tworzenie polityk publicznych oraz zainteresowane usprawnianiem polskiej administracji miałyby możliwość dyskutowania o wybranych książkach oraz przedstawionych w nich poglądach i rozwiązaniach. Celem klubu jest także ożywienie środowiska absolwentów KSAP oraz wprowadzenie do obiegu administracyjnego nowych pomysłów.

Klub adresowany jest przede wszystkim do miłośników książek, którzy pragną rozszerzyć swoje horyzonty. Spotkania KD będą miały charakter nieskrępowanej dyskusji, prowadzonej przez moderatora na temat wcześniej wybranej lektury. Wybór książki będzie następował na spotkaniu spośród pozycji zaproponowanych przez moderatora.

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie, administracja musi nadążać za bieżącymi zmianami. Dlatego tak ważny jest ciągły rozwój i czerpanie inspiracji z różnych źródeł. Mamy nadzieję, że KD zapewni intelektualny zastrzyk, pożywkę do dalszych rozważań na temat aktualnych problemów społeczno-gospodarczych kraju.

Bardzo prosimy o informację od osób chcących wziąć udział w spotkaniu na adres: patryk.popczyk@gmail.com.

Informacje o książce ze strony autora.