Spotkanie w Brukseli

Szanowne Koleżanki i Koledzy

W imieniu własnym i Stowarzyszenia Absolwentów KSAP, zapraszamy serdecznie na nieformalne spotkanie towarzysko-informacyjne absolwentów KSAP, 5 września (środa) o godzinie 18 w restauracji Fanfan, rue Stévin 192, 1000 Bruksela.

Celem spotkania jest przede wszystkim poznanie się, szczególnie przez osoby pracujące w Brukseli w różnych organizacjach i będące absolwentami różnych promocji KSAP. Nieformalny charakter spotkania, pora i okoliczności dają szansę na osiągnięcie tego celu. By Was jeszcze bardziej zachęcić, informuję, że wśród zaproszonych są zarówno osoby z ostatnich roczników, jak i tzw. dinozaury z początków istnienia KSAP, z instytucji krajowych i unijnych. Nie zabraknie zatem okazji do nawiązania nowych i odświeżenia starych znajomości.

Oczywiście, bardzo pożyteczne byłoby nawiązanie ściślejszej współpracy miedzy uczestnikami spotkania oraz konkretne długofalowe mniej lub bardziej sformalizowane inicjatywy. Najważniejsze jednak, żebyśmy po prostu się zobaczyli i porozmawiali o ksaperskich i brukselskich sprawach.

Przewidujemy:

– Przywitanie i uwagi wstępne (Agnieszka Kazmierczak – 4p)

– Parę słów o sytuacji Stowarzyszenia (Paweł Banaś – 1p, Prezes SAKSAP)

– Przedstawienie projektu “Patriotyzm w UE” (Piotr Madziar – 1p)

Optymistycznie zakładamy, że uczestnicy wypełnią salę, dlatego tym razem nie nalegamy na przybycie z osobami towarzyszącymi. Będą one jednak mile widziane – prosimy tylko by ich przybycie wcześniej skonsultować z Piotrem Madziarem. Część kosztów finansują organizatorzy ale za posiłki płacimy sami.

Zaproszeni są wszyscy ksaperzy – brukselscy i przyjezdni. Proszę o możliwie szybkie potwierdzenie zaproszenia koledze Piotrowi Madziarowi.

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce,

Paweł Banaś