Zmiany w prawie zamówień publicznych

Ośrodek Rozwoju i Kształcenia Ustawicznego KSAP zaprasza do udziału w otwartym i bezpłatnym dla Absolwentów KSAP wykładzie na temat najnowszych zmian w Prawie Zamówień Publicznych wprowadzonych nowelizacją ustawy z dnia 29 sierpnia 2014r. To niepowtarzalna okazja by dowiedzieć się, jakie zmiany wkrótce wejdą w życieWykład odbędzie się 25 września br., w godz. 10.00-15.00 w Auli Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Poprowadzi go  Dariusz Koba – specjalista w zakresie zamówień publicznych, autor publikacji w tym zakresie i absolwent KSAP.

Program wykładu obejmuje głównie te obszary, które zostały poddane nowelizacji i mogą budzić najwięcej wątpliwości zamawiających. Wykład dotyczyć będzie zatem zamawiania usług niepriorytetowych za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej, badania rzetelności wykonawcy, tajemnicy przedsiębiorstwa, solidarnej odpowiedzialności podmiotów trzecich, rażąco niskiej ceny i  ciężaru jej dowodu oraz waloryzacji wynagrodzenia itp.

Osoby chętnie do udziału w wykładzie mogą zgłaszać chęć uczestnictwa na maila szkolenia@ksap.gov.pl do wtorku 23 września do godz. 16.00. Mailem proszę zgłaszać również chęć uzyskania ewentualnego imiennego zaproszenia na wykład. W przypadku pytań można kontaktować się z Klaudią Wojciechowską (Ośrodek Rozwoju i Kształcenia Ustawicznego) tel: 22 608 0 117 lub  +48 609 898 974, e-mail: klaudia.wojciechowska@ksap.gov.pl