Aktualności

Home

/

Aktualności

Zarząd Stowarzyszenia

27 mar 2023

Zaproszenie na debatę SAKSAP i Collegium Civitas pt. "Służba cywilna – gorsi obywatele? Ile ograniczeń? Ile praw? Ile obowiązków? Czy potrzebujemy nowych rozwiązań?"

Stowarzyszenie Absolwentów KSAP oraz Collegium Civitas mają przyjemność zaprosić na drugą z cyklu debat organizowanych wokół projektu ustawy o służbie cywilnej autorstwa SASKAP, która odbędzie się we wtorek 4 kwietnia o 17:00.

Debata będzie dotyczyć praw i obowiązków służby cywilnej, a udział w niej wezmą:
Prof. Adam Bodnar - Dziekan Wydziału Prawa w Warszawie Uniwersytetu SWPS. Rzecznik Praw Obywatelskich VII kadencji. W latach 2010–2015 wiceprezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.
Prof. Jolanta Itrich-Drabarek - Politolożka, wykładowczyni na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, członkini Rady Doskonałości Naukowej.
Dagmir Długosz - Urzędnik służby cywilnej, pełnił funkcje kierownicze w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej i Ministerstwie Gospodarki i Pracy, (m.in. jako dyrektor Departamentu Służby Cywilnej). Reprezentował Polskę w Komitecie Zarządzania Publicznego OECD oraz w Europejskiej Sieci Administracji Publicznej EUPAN.

Debata odbędzie się w Auli C Collegium Civitas, na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Osoby zainteresowane stacjonarnym udziałem w debacie w Collegium Civitas, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: zarzad@saksap.pl, w terminie do 2 kwietnia.

Udział w debacie możliwy jest także za pośrednictwem platformy Zoom

Link do spotkania: https://zoom.us/j/93812435315

Więcej informacji na temat debaty znajduje się w zaproszeniu.

Aktualności

Udostępnij:

Szukaj